Włącz kontrast
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE
bip.gov.pl

wyszukiwarka zaawansowana
Jesteś tutaj:
PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji Konkursowej w związku z ogłoszonym konkursem na stanowisko Stażysty (sygn. konkursu KD.S.111 – 3/17/S)
Uchwała nr 1
w sprawie ustalenia listy osób zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu na stanowisko Stażysty
(sygn. konkursu KD.S.111 – 3/17/S)
 
Komisja konkursowa na posiedzeniu w dniu 28 listopada 2017  roku po przeanalizowaniu dokumentów zgłoszeniowych kandydatów pod kątem spełnienia wymagań formalnych uchwaliła, iż do drugiego etapu konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:

1.Abramowicz Renata,
2.Adach Kinga,
3.Bania Urszula,
4.Bartkowski Paweł,
5.Bodziak Michał,
6.Bruś Teresa,
7.Drożdżal Bartłomiej,
8.Dukat Aneta,
9.Dulian Kornel,
10.Flankowska Natalia,
11.Grabowska Natalia,
12.Gontek Anita,
13.Grządziel Małgorzata,
14.Herbutowicz Kinga,
15.Jezioro Sylwia,
16.Jurek Aneta,
17.Kowalik Monika,
18.Kostecka Monika,
19.Krupadziorow Olga,
20.Kuciel Sylwia,
21.Lizoniak Izabela,
22.Leśniak Beata,
23.Lubasińska Agnieszka,
24.Malinowska Beata,
25.Mazurek Wiktoria,
26.Niemiec Paweł,
27.Opiłka Katarzyna,
28.Podwyszyński Bartosz,
29.Puchalska Ewelina,
30.Pyś Agnieszka,
31.Sarnowska Anna,
32.Skimina-Hajduga Anna,
33.Stajniak Wioleta,
34.Stręk Kinga,
35.Strzępek Szymon,
36.Towarek Wioleta,
37.Tryczyńska Ilona,
38.Walczyk Wioleta,
39.Zbróg Karolina,
40.Żbik Barbara.
 
Komisja ustaliła termin przeprowadzenia drugiego etapu na dzień 8 grudnia 2017 r.
w pokoju  716 ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków.
Godz. 10:00
Abramowicz Renata,
Adach Kinga,
Bania Urszula,
Bartkowski Paweł,
Bodziak Michał,
Bruś Teresa,
Drożdżal Bartłomiej,
Dukat Aneta,
Dulian Kornel,
Flankowska Natalia,
Grabowska Natalia,
Gontek Anita,
Grządziel Małgorzata,
Herbutowicz Kinga,
Jezioro Sylwia,
Jurek Aneta,
Kowalik Monika,
Kostecka Monika,
Krupadziorow Olga,
Kuciel Sylwia,
 
Godz. 12:00
Lizoniak Izabela,
Leśniak Beata,
Lubasińska Agnieszka,
Malinowska Beata,
Mazurek Wiktoria,
Niemiec Paweł,
Opiłka Katarzyna,
Podwyszyński Bartosz,
Puchalska Ewelina,
Pyś Agnieszka,
Sarnowska Anna,
Skimina-Hajduga Anna,
Stajniak Wioleta,
Stręk Kinga,
Strzępek Szymon,
Towarek Wioleta,
Tryczyńska Ilona,
Walczyk Wioleta,
Zbróg Karolina,
Żbik Barbara.
 
Kandydaci powinni posiadać przy sobie dowód osobisty, lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. 
 
Przewodniczący Komisji Konkursowej                            Podpisy członków Komisji
 
 
 
 
 
 
 
powrot
Podmiot publikującySĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE
WytworzyłMarcin Majewski - Kierownik Oddziału Kadr2017-11-28
Publikujący Tomasz Błaut - Administrator 2017-11-28 13:35
Modyfikacja Tomasz Błaut - Administrator 2017-11-28 13:47
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIEul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków tel. (12) 619-50-00 email: oa_srodmiescie@krakow.so.gov.pl
Wygenerowano: 11 grudnia 2017r. 20:12:32
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.